Ledelse


  • Karen Friis
    Karen Friis Forstander

    karen@nrgaard.dk

Højskolelærere


  • Iben Tiufkjær
    Iben Tiufkjær Kunst

    iben@nrgaard.dk

  • Sune Elmose
    Sune Elmose Adventuresport, studievejleder

    sune@nrgaard.dk

  • Sofie Skyum
    Sofie Skyum Bæredygtighed

    sofie@nrgaard.dk

  • Line Thylander
    Line Thylander Musik

    line@nrgaard.dk

  • Søren Mehlsen
    Søren Mehlsen Viceforstander, Musik

    sem@nrgaard.dk

  • Julie Maria Bak Lage
    Julie Maria Bak Lage Dans

    julie@nrgaard.dk

  • Nikoline Nybo
    Nikoline Nybo Bæredygtig projektledelse mm.

    nikoline@ladiesfirst.dk

  • Agnethe Schmidt Bigum
    Agnethe Schmidt Bigum Keramik

    agnethe@nrgaard.dk

  • Ulrik Myrtue
    Ulrik Myrtue Kunst

    ulrikmyrtue@gmail.com

  • Caroline Fomsgaard
    Caroline Fomsgaard Musik, gæstelærer

    carolinefomsgaard@hotmail.com

  • Laura Lambæk Knudsen
    Laura Lambæk Knudsen Adventuresport

    laura@nrgaard.dk

  • Jon Stage
    Jon Stage Dans, gæstelærer
  • Claes Quaade
    Claes Quaade Filmskuespil, gæstelærer

    claesquaade@gmail.com

  • Torben Rysgaard
    Torben Rysgaard Diverse valgfag, golf mm.

    torben@nrgaard.dk

  • Kristian Fjord
    Kristian Fjord Filmskuespil, gæstelærer

    fjordsmail@gmail.com

  • Gerd Laugesen
    Gerd Laugesen Nyt kapitel

    gerd.laugesen@gmail.com

  • Mathias Bille Jensen
    Mathias Bille Jensen Friluftsliv

    mathias@nrgaard.dk

  • Jesper Trier Gissel
    Jesper Trier Gissel Filmskuespil

    jesper@nrgaard.dk

  • Søren Emil Rasmussen
    Søren Emil Rasmussen Friluftsliv

    ser@nrgaard.dk

  • Anne Tølbøll Jensen
    Anne Tølbøll Jensen Dans (barsel)

    adm@nrgaard.dk

     

  • Jesper Voldby
    Jesper Voldby Friluftsliv

    voldby@nrgaard.dk

  • Darius Vaikas
    Darius Vaikas Media Maker

    darius@nrgaard.dk

Administration


  • Leanne Wilhelmsen
    Leanne Wilhelmsen Koordinator

    adm@nrgaard.dk

  • Dorthe Lihn
    Dorthe Lihn Kontorassistent

    dorthe@nrgaard.dk

  • Jan Bo Rasmussen
    Jan Bo Rasmussen PR- & Markedsføringsansvarlig, Studieadministration

    jan@nrgaard.dk

  • Tommas Amstrup
    Tommas Amstrup Forretningsfører

    ta@nrgaard.dk

  • Jane Madsen
    Jane Madsen Bogholder

    jane@nrgaard.dk

Spørg os 24/7..!

Vi er her næsten hele tiden, så spørg her og vi vender tilbage til dig snarest.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies Privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk