Ledelse


  • Karen Friis
    Karen Friis Forstander

    karen@nrgaard.dk

Højskolelærere


  • Agnethe Schmidt Bigum
    Agnethe Schmidt Bigum Keramik

    agnethe@nrgaard.dk

  • Iben Tiufkjær
    Iben Tiufkjær Kunst

    iben@nrgaard.dk

  • Jon Stage
    Jon Stage Dans
  • Claes Quaade
    Claes Quaade Filmskuespil, gæstelærer

    claesquaade@gmail.com

  • Morten Rygaard
    Morten Rygaard Foto

    morten@mortenrygaard.com

  • Torben Rysgaard
    Torben Rysgaard Diverse valgfag, golf mm.

    torben@nrgaard.dk

  • Sune Elmose
    Sune Elmose Adventuresport, studievejleder

    sune@nrgaard.dk

  • Line Thylander
    Line Thylander Musik

    line@nrgaard.dk

  • Darius Vaikas
    Darius Vaikas Elektronisk musik

    darius@nrgaard.dk

  • Julie Maria Bak Lage
    Julie Maria Bak Lage Dans

    julie@nrgaard.dk

  • Gerd Laugesen
    Gerd Laugesen Nyt kapitel

    gerd.laugesen@gmail.com

  • Søren Mehlsen
    Søren Mehlsen Viceforstander, Musik

    sem@nrgaard.dk

  • Ulrik Myrtue
    Ulrik Myrtue Kunst

    ulrikmyrtue@gmail.com

  • Caroline Fomsgaard
    Caroline Fomsgaard Musik, gæstelærer

    carolinefomsgaard@hotmail.com

  • Jesper Voldby
    Jesper Voldby Friluftsliv

    voldby@nrgaard.dk

  • Kristian Fjord
    Kristian Fjord Filmskuespil, gæstelærer

    fjordsmail@gmail.com

  • Nikoline Nybo
    Nikoline Nybo Bæredygtig projektledelse mm.

    nikoline@ladiesfirst.dk

  • Anne Tølbøll Jensen
    Anne Tølbøll Jensen Dans

    anne@nrgaard.dk

     

  • Mathias Bille Jensen
    Mathias Bille Jensen Friluftsliv

    mathias@nrgaard.dk

  • Søren Emil Rasmussen
    Søren Emil Rasmussen Friluftsliv

    ser@nrgaard.dk

  • Laura Lambæk Knudsen
    Laura Lambæk Knudsen Adventuresport

    laura@nrgaard.dk

  • Jesper Trier Gissel
    Jesper Trier Gissel Filmskuespil

    jesper@nrgaard.dk

  • Sofie Skyum
    Sofie Skyum Bæredygtighed

    sofie@nrgaard.dk

  • Britta Hansesgaard
    Britta Hansesgaard Keramik

    britta@nrgaard.dk

Administration


  • Dorthe Lihn
    Dorthe Lihn Kontorassistent

    dorthe@nrgaard.dk

  • Jane Madsen
    Jane Madsen Bogholder

    jane@nrgaard.dk

  • Tommas Amstrup
    Tommas Amstrup Forretningsfører

    ta@nrgaard.dk

  • Leanne Wilhelmsen
    Leanne Wilhelmsen Koordinator

    adm@nrgaard.dk

  • Jan Bo Rasmussen
    Jan Bo Rasmussen PR- & Markedsføringsansvarlig, Studieadministration

    jan@nrgaard.dk

Spørg os 24/7..!

Vi er her næsten hele tiden, så spørg her og vi vender tilbage til dig snarest.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies Privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk