Ledelse


  • Karen Friis
    Karen Friis Forstander

    karen@nrgaard.dk

Højskolelærere


  • Laura Lambæk Knudsen
    Laura Lambæk Knudsen Adventuresport

    laura@nrgaard.dk

  • Jon Stage
    Jon Stage Dans
  • Morten Rygaard
    Morten Rygaard Foto

    morten@mortenrygaard.com

  • Line Thylander
    Line Thylander Musik

    line@nrgaard.dk

  • Darius Vaikas
    Darius Vaikas Elektronisk musik

    darius@nrgaard.dk

  • Iben Tiufkjær
    Iben Tiufkjær Kunst

    iben@nrgaard.dk

  • Torben Rysgaard
    Torben Rysgaard Diverse valgfag, golf mm.

    torben@nrgaard.dk

  • Claes Quaade
    Claes Quaade Filmskuespil, gæstelærer

    claesquaade@gmail.com

  • Aske Schou Jensen
    Aske Schou Jensen Friluftsliv

    aske@nrgaard.dk

  • Søren Mehlsen
    Søren Mehlsen Viceforstander, Musik

    sem@nrgaard.dk

  • Caroline Fomsgaard
    Caroline Fomsgaard Musik, gæstelærer

    carolinefomsgaard@hotmail.com

  • Jesper Trier Gissel
    Jesper Trier Gissel Filmskuespil

    jesper@nrgaard.dk

  • Ulrik Myrtue
    Ulrik Myrtue Kunst

    ulrikmyrtue@gmail.com

  • Kristian Fjord
    Kristian Fjord Filmskuespil, gæstelærer

    fjordsmail@gmail.com

  • Sofie Skyum
    Sofie Skyum Bæredygtighed

    sofie@nrgaard.dk

  • Britta Hansesgaard
    Britta Hansesgaard Keramik

    britta@hansesgaard.dk

  • Anne Tølbøll Jensen
    Anne Tølbøll Jensen Dans

    anne@nrgaard.dk

     

  • Sune Elmose
    Sune Elmose Adventuresport, studievejleder

    sune@nrgaard.dk

  • Jesper Voldby
    Jesper Voldby Friluftsliv

    voldby@nrgaard.dk

  • Gerd Laugesen
    Gerd Laugesen Nyt kapitel

    gerd.laugesen@gmail.com

Administration


  • Jan Bo Rasmussen
    Jan Bo Rasmussen PR- & Markedsføringsansvarlig, Studieadministration

    jan@nrgaard.dk

  • Leanne Wilhelmsen
    Leanne Wilhelmsen Koordinator

    adm@nrgaard.dk

  • Jane Madsen
    Jane Madsen Bogholder

    jane@nrgaard.dk

  • Tommas Amstrup
    Tommas Amstrup Forretningsfører

    ta@nrgaard.dk

  • Dorthe Lihn
    Dorthe Lihn Kontorassistent

    dorthe@nrgaard.dk

Spørg os 24/7..!

Vi er her næsten hele tiden, så spørg her og vi vender tilbage til dig snarest.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies Privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk