Ledelse


  • Karen Friis
    Karen Friis Forstander

    karen@nrgaard.dk

Højskolelærere


  • Gerd Laugesen
    Gerd Laugesen Nyt kapitel

    gerd.laugesen@gmail.com

  • Kristian Fjord
    Kristian Fjord Filmskuespil, gæstelærer

    fjordsmail@gmail.com

  • Claes Quaade
    Claes Quaade Filmskuespil, gæstelærer

    claesquaade@gmail.com

  • Caroline Fomsgaard
    Caroline Fomsgaard Musik, gæstelærer

    carolinefomsgaard@hotmail.com

  • Søren Mehlsen
    Søren Mehlsen Musik

    sem@nrgaard.dk

  • Jesper Trier Gissel
    Jesper Trier Gissel Filmskuespil

    jesper@nrgaard.dk

  • Sille Kirketerp Berthelsen
    Sille Kirketerp Berthelsen Køn, Krop & Popkultur

    sillekb@hotmail.com

  • Malte Bang
    Malte Bang Kultur, politik mm.

    malte@nrgaard.dk

  • Morten Rygaard
    Morten Rygaard Foto

    morten@mortenrygaard.com

  • Jon Stage
    Jon Stage Dans
  • Britta Hansesgaard
    Britta Hansesgaard Keramik

    britta@hansesgaard.dk

  • Anne Tølbøll Jensen
    Anne Tølbøll Jensen Dans

    anne@nrgaard.dk

     

  • Torben Rysgaard
    Torben Rysgaard Diverse valgfag, golf mm.

    torben@nrgaard.dk

  • Sune Elmose
    Sune Elmose Adventuresport

    sune@nrgaard.dk

  • Jesper Voldby
    Jesper Voldby Friluftsliv

    voldby@nrgaard.dk

  • Ulrik Myrtue
    Ulrik Myrtue Kunst

    ulrikmyrtue@gmail.com

  • Iben Tiufkjær
    Iben Tiufkjær Kunst

    iben@nrgaard.dk

  • Darius Vaikas
    Darius Vaikas Elektronisk musik

    darius@nrgaard.dk

  • Sofie Skyum
    Sofie Skyum Kultur

    sofie@nrgaard.dk

  • Line Thylander
    Line Thylander Musik

    line@nrgaard.dk

Administration


  • Tommas Amstrup
    Tommas Amstrup Forretningsfører

    ta@nrgaard.dk

  • Dorthe Lihn
    Dorthe Lihn Kontorassistent

    dorthe@nrgaard.dk

  • Leanne Wilhelmsen
    Leanne Wilhelmsen Koordinator

    adm@nrgaard.dk

  • Mette Lysdal
    Mette Lysdal Kontorassistent

    mette@nrgaard.dk

  • Jane Madsen
    Jane Madsen Bogholder

    jane@nrgaard.dk

  • Jan Bo Rasmussen
    Jan Bo Rasmussen PR- & Markedsføringsansvarlig

    jan@nrgaard.dk

Spørg os 24/7..!

Vi er her næsten hele tiden, så spørg her og vi vender tilbage til dig snarest.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies Privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk