Ledelse


  • Karen Friis
    Karen Friis Forstander

    karen@nrgaard.dk

Højskolelærere


  • Julie Maria Bak Lage
    Julie Maria Bak Lage Dans

    julie@nrgaard.dk

  • Søren Emil Rasmussen
    Søren Emil Rasmussen Friluftsliv

    ser@nrgaard.dk

  • Kristian Fjord
    Kristian Fjord Filmskuespil, gæstelærer

    fjordsmail@gmail.com

  • Iben Tiufkjær
    Iben Tiufkjær Kunst

    iben@nrgaard.dk

  • Cecilie Romanini Zwergius
    Cecilie Romanini Zwergius Keramik

    cecilie@nrgaard.dk

  • Laura Lambæk Knudsen
    Laura Lambæk Knudsen Adventuresport

    laura@nrgaard.dk

  • Line Thylander
    Line Thylander Musik

    line@nrgaard.dk

  • Jesper Voldby
    Jesper Voldby Vild mad & Bryg

    voldby@nrgaard.dk

  • Jesper Trier Gissel
    Jesper Trier Gissel Filmskuespil

    jesper@nrgaard.dk

  • Sune Elmose
    Sune Elmose Adventuresport, studievejleder

    sune@nrgaard.dk

  • Sofie Skyum
    Sofie Skyum Bæredygtighed

    sofie@nrgaard.dk

  • Søren Mehlsen
    Søren Mehlsen Viceforstander, Musik

    sem@nrgaard.dk

  • Niels Langeland
    Niels Langeland Musik

    niels@nrgaard.dk

     

  • Torben Rysgaard
    Torben Rysgaard Diverse valgfag, golf mm.

    torben@nrgaard.dk

Administration


  • Dorthe Lihn
    Dorthe Lihn Kontorassistent

    dorthe@nrgaard.dk

  • Jan Bo Rasmussen
    Jan Bo Rasmussen PR- & Markedsføringsansvarlig, Studieadministration

    jan@nrgaard.dk

  • Jane Madsen
    Jane Madsen Bogholder

    jane@nrgaard.dk

  • Ditte Skovmose Bay
    Ditte Skovmose Bay Kontormedarbejder

    ditte@nrgaard.dk

  • Leanne Wilhelmsen
    Leanne Wilhelmsen Koordinator

    adm@nrgaard.dk

  • Tommas Amstrup
    Tommas Amstrup Forretningsfører

    ta@nrgaard.dk

Mangler du svar på noget?

Vi er her næsten 24-7, så send dine spørgsmål om højskoleophold her, og så vender vi tilbage til dig snarest.

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies Privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk